Збірна України з футболу вилетіла з Олімпіади-2024 після матчу з Аргентиною. Відео

10,3 т.

Олімпійська збірна України з футболу, зібрана з гравців не старше 23 років, програла ровесникам з Аргентини у третьому турі групового етапу на Іграх-2024 у Парижі. Зустріч на "Парк Олімпік Ліон" завершилася з рахунком 0:2

Відео дня

До цього підопічні тренера Руслана Ротаня зазнали шокуючої поразки від Іраку, а потім здобули вольову перемогу над Марокко. У паралельному матчі Ірак (0:3) програв Марокко. В результаті у "жовто-синіх" залишилося 3 очки, вони посіли третє місце та не змогли пройти до плей-оф.

Збірна України з перших хвилин намагалася розташовуватись компактно в обороні, проте робила це у високому блоці. За спинами у наших футболістів виникав простір і саме туди щоразу навантажували своїми подачами аргентинці.

Американці зловили невеликий кураж, через що практично всю половину першого тайму "жовто-синім" доводилося працювати виключно у захисті. Аргентина чудово вмикалась, не даючи нічого зробити в нападі.

Обидві команди намагалися в першому таймі приберегти сили, щоб вирішити все в ендшпілі зустрічі. Ближче до перерви Аргентина мала чудовий шанс вийти вперед, але наш голкіпер Кирило Фесюн не дозволив супернику реалізувати вихід віч-на-віч.

Свій контршанс здобула і Україна. На останніх секундах першого тайму Дмитро Криськів отримав можливість пробити зблизька, проте його удар заблокували захисники.

Другий почався з гола у наші ворота. Провалилася українська опорна зона, Тьяго Альмада змістився до центру та потужним ударом не залишив шансів.

У час, що залишився, українці мали кілька можливостей, щоб зрівняти рахунок, однак забитих голів глядачі так і не побачили.

На 91-й хвилині аргентинська збірна забила другий м'яч.

Як повідомляв OBOZ.UA, олімпійська збірна України з футболу після перемоги над Марокко у 2-му турі на ОІ-2024 перебувала на різних місцях у турнірних таблицях на сайтах ФІФА та Олімпіади-2024. ФІФА розмістила нашу збірну на другому місці, організатори Олімпіади – на третьому.