Збірна України не змогла обіграти Бельгію та вилетіла з Євро-2024. Відео

Збірна України з футболу зіграла внічию з командою Бельгії у третьому турі чемпіонату Європи-2024. Поєдинок на "Штутгарт Арені" у Німеччині завершився з рахунком 0:0.

У паралельному матчі у групі Е Румунія та Словаччина також переможця не виявили (1:1). У результаті Україна залишилася на 4-му місці та завершила виступи на турнірі.

OBOZ.UA вів онлайн-трансляцію гри Україна – Бельгія.

Ще перед стартом гри стало відомо, що ані Михайло Мудрик, ані Віктор Циганков не зможуть допомогти команді. Втративши обох ключових флангових хавбеків, Сергій Ребров вирішив розпочати матч зі схемою 5-3-2, виставивши на вістря атаки Довбика та Яремчука.

Гра почалася у невисокому темпі. Жодна зі збірних не форсувала подій, довго готуючи позиційні атаки. Україна намагалася "працювати" лівим флангом, де діяв Миколенко. Бельгійці відповіли випадом Лукаку, удар якого парирував Трубін.

До 12-ї хвилини Бельгія захопила контроль м'яча, серйозно влаштувавшись на половині поля українців, намагаючись розрізаючими передачами вивести своїх форвардів на ударну позицію.

До середини тайму на полі арени в Штутгарті, як і раніше, був неспішний позиційний футбол. Бельгійці дедалі більше домінували, загострюючи ситуацію закидами на фланги нашого штрафного майданчика. Українські футболісти дуже дисципліновано діяли в обороні, страхуючи один одного.

На 28-й хвилині Довбик утік від суперника, але не зміг грамотно розпорядитись м'ячем. Артем віддав на Судакова, а той пробив дуже неточно.

Судаков, намагаючись перехопити м'яч, отримав важкий удар по нозі, але зміг продовжити зустріч.

У наступній контратаці Україна мала чудовий шанс відкрити рахунок, але Яремчук не став бити сам із вигідного становища і при цьому не зміг викрутити на Довбика.

Другий тайм також розпочався з атак підопічних Тедеско, які змарнували 100-відсоткову можливість забити гол. Доку зробив прострільну передачу, на яку не встиг Лукаку.

Збірна Бельгії спокійно перекочувала м'яч у районі центрального кола, нічого не дозволяючи зробити нашим співвітчизникам.

Ребров на 70-й хвилині випустив свіжих Степаненка, Малиновського та Ваната, що трохи пожвавило гру. Обидві команди не влаштовував нічийний результат, тому небезпечні моменти почали з'являтися і в тієї, і в іншої сторони.

На таранний прохід Довбика бельгійські футболісти відповіли потужним ударом Яніка Карраско.

Малиновський міг забити гол-шедевр із кутового, але голкіпер Кен Кастельс встиг в останній момент винести круглий снаряд із рамки.

Через кілька хвилин Малиновський бив удруге, але влучив у захисника.

Судаков на останніх секундах мав чудовий шанс виграти матч, але не зміг вкластися в удар.

Як повідомляв OBOZ.UA, у 1-му турі "синьо-жовті" у першому матчі групи Е сенсаційно і без шансів програли одному з найслабших учасників першості Румунії – 0:3.

У другому турі у Дюссельдорфі наша команда показала характер і вирвала вольову перемогу над Словаччиною з рахунком 2:1.

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!