Україна вела у рахунку, але програла Бразилії у півфіналі чемпіонату світу з футзалу. Відео

2,5 т.

Збірна України з футзалу програла команді Бразилії у півфіналі чемпіонату світу, що проходить в Узбекистані. Матч на паркеті "Хумо Арена" у Ташкенті завершився з рахунком 2:3.

Відео дня

Наша команда впевнено розпочала зустріч і мала кілька гострих моментів, проте успіх був на боці суперника.

Починаючи із середини тайму американці поступово перехопили ініціативу. Клас бразильців почав позначатися все більше і більше, і вони навіть змогли забити гол, але зробили це з порушенням правил. Український голкіпер Олександр Сухов уловив м'яч, але не зміг його до кінця притиснути до паркету: у цей момент бразилець вибив круглий снаряд із рук та забив гол.

Після перегляду відеоповтору головний арбітр із Нової Зеландії скасував взяття воріт.

Після цього збірна України зазнала тяжкої втрати. Наш капітан Петро Шотурма отримав важку травму коліна у півфінальному матчі чемпіонату світу проти Бразилії. Епізод стався у першому таймі.

На 15-й хвилині Петро вступив у боротьбу за м'яч із суперником. Бразильський футзаліст упав на ногу нашому співвітчизнику, після чого Петро не зміг підвестися з паркету.

Медики навіть не ризикнули перевертати українця і в такій позі, як він упав, навантажили на ноші. 32-річного херсонця було госпіталізовано.

Втративши лідера Україна заграла активніше і змогла першою відкрити рахунок, коли шикарним дальнім ударом відзначився Семенченко.

Другий тайм розпочався невдало для нас. Вже на першій хвилині українці припустилися образливої помилки в обороні, яка призвела до голу. У свої ворота забив Семенченко

Бразилія продовжувала тиснути і за хвилину забили другий гол.

Повівши в рахунку бразильці не зменшували обертів і могли кілька разів забити третій гол, але чудово грав наш воротар. А на 29-й хвилині "жовто-сині" відновили рівновагу: це зробив Ігор Корсун після передачі Данила Абакшина.

Після цього збірна України мала кілька 100% шансів вийти вперед, але двічі Бразилію рятувала штанга, а одного разу не змогла розібратися у простій ситуації та забити у порожні ворота Абакшин.

Розв'язка настала на 36-й хвилині, коли за 6-й командний фол суддя призначив пенальті, який реалізував Дієго.

Як повідомляв OBOZ.UA, у 1/4 фіналу підопічні Олександра Косенка обіграли головну сенсацію турніру – команду Венесуелі (9:4). Останній раз у 1/2 фіналу ЧС Україна грала у 1996 році.

Напередодні у 1/8 фіналу збірна Венесуели сенсаційно обіграла команду Іспанії. Поєдинок в Андіжані завершився з рахунком 2:1. 24 вересня у 1/8 фіналу українці обіграли команду Нідерландів – 3:1.