Україна перемогла Італію та вийшла до півфіналу чемпіонату Європи з футболу U19. Відео

Збірна України з футболу U-19 перемогла Італію у 3-му турі чемпіонату Європи та з другого місця вийшла у плей-оф. Поєдинок на стадіоні "Інвер Парк" у місті Ларн (Північна Ірландія) завершився з рахунком 3:2.

Цей результат вивів нас до 1/2 фіналу юнацького Євро-2024 і дозволила кваліфікуватися на ЧС-2025, який пройде в Чилі.

До цього підопічні Дмитра Михайленка двічі грали внічию 0:0: з Норвегією та Північною Ірландією.

У грі з Італією українці забили першими вже на 8-й хвилині. Після флангового навісу невдало зіграв італійський захисник, м'яч відскочив до Сінчука і той елегантно перекинув голкіпера.

Переможний рахунок тримався до 34 хвилини, коли після розіграшу штрафного невдало зіграв наш воротар.

На 54-й хвилині довга позиційна атака збірної Італії завершилася влучним дальнім ударом, який виявився для Владислава Крапівцова таким, що не береться.

Переможний рахунок для Італії тривав дві хвилини. Кревсун сповна скористався недбалістю суперника в обороні.

На 73-й хвилині Кораді збив у своєму штрафному майданчику Андрія Маткевича, після чого побачив перед собою другу жовту картку і був вилучений.

Пенальті точно реалізував Пономаренка.

У півфіналі збірна України зіграє з переможцем групи B. Це буде Франція або Іспанія. Ці команди свій матч проведуть 22 липня о 21.00.