Загальний рахунок 27-1: Україна виграла четвертий матч поспіль на ЧС з хокею

Збірна України з хокею виграла четвертий матч із чотирьох із загальним рахунком 27:1 на чемпіонаті світу з хокею у Дивізіоні ІВ, який у ці дні проходить у Литві. Команда Дмитра Христича, вперше пропустивши на турнірі, була сильнішою за суперників з Іспанії – 6:1.

Зустріч склалася не так просто для "синьо-жовтих", як може здатися з підсумкового рахунку. Досить сказати, що перший період завершився нульовою нічиєю, а на четвертій хвилині другої іспанці несподівано вразили ворота Богдана Дяченка, який змінив у "рамки" основного голкіпера Едуарда Захарченка.

Наприкінці 20-хвилинки наша збірна зусиллями Данила Трахта відновили рівновагу. Вирішальний відрізок поєдинку українці провели феєрично. Крім того ж Трахту дублем відзначився Станіслав Садовіков, ще по голу на свій рахунок записали Гліб Кривошапкін та Віктор Захаров.

Таким чином, українці набрали 12 очок із 12 можливих і 3 травня зіграють вирішальний матч турніру. Суперником підопічних Христича стануть господарі литовці (початок – о 19:30 за київським часом). Переможець гри підніметься у класі. Зазначимо, що у Дивізіоні IА жовто-синя збірна не грала з 2016 року.

ЧС-2024. Дивізіон IB. 4-й тур

Україна – Іспанія – 6:1 (0:0, 1:1, 5:0)

Голи: Трахт, 37, 58, Садовіков, 44, 52, Крівошапкін, 46, Захаров, 50 – Гонсалес, 24