Ліга націй. Збірна України з футболу вперше в історії програла Албанії. Відео

3 хвилини
7,9 т.

Збірна України з футболу з поразки 1:2 стартувала у Лізі націй. У 1-му турі дивізіону B у номінально домашньому матчі на стадіоні "Дженералі Арена" у Празі жовто-сині вперше в історії поступилися команді Албанії.

Відео дня

OBOZ.UA провів онлайн-трансляцію матчу Україна – Албанія.

Гра почалася з невеликого курйозу. Головному арбітру Луїшу Годінью не сподобалися дірки, які зробив на своїх гетрах Роман Яремчук. Португалець зобов'язав українця виправити екіпірування, що той спершу спробував зробити за допомогою скотчу, а потім просто надів поверх нові гетри.

Албанія намагалася втягнути Україну у свою гру, де переважали високі м'ячі та багато переводів з флангу на фланг.

Перші 15 хвилин пройшли при контролі м'яча підопічних Реброва, але без особливих загроз чужим воротам. Українські футболісти комбінували на підступах до штрафного майданчика з акцентом на лівий фланг, де активізували Кабаєв та Миколенко.

Албанці також не відрізнялися гостротою у нападі. Єдине, що змогли зробити наші гості, – це прострільна передача, яка пройшла вздовж штанги.

До середини тайму Албанія низько сіла в оборону, віддала ініціативу нашим гравцям у центрі поля. Таку територіальну перевагу українці ніяк не могли конвертувати в ігрову. На 30-й хвилині зустрічі статистика ударів по воротах виглядала досить гнітюче. Україні катастрофічно не вистачало швидкості та креативності в атаці.

Останні хвилини перед перервою Албанія активізувалась і знайшла кілька можливостей загрожувати Трубіну. Водночас наша команда так і не зробила жодного удару ні в ворота, ні просто у бік воріт.

Українські футболісти періодично не встигали накривати суперників, а сама збірна виглядала як така, що не увійшла в темп матча.

Перший небезпечний момент українці змогли організувати на 41 хвилині, коли Яремчук бив з гострого кута.

Друга половина зустрічі розпочалася з голу. На 49-й хвилині албанці забули про Коноплю на правому фланзі, і після передачі Миколенка Юхим потужним ударом в дотик відкрив рахунок.

Переможний результат протримався рівно 5 хвилин. На 52-й хвилині Бражко у простій ситуації віддав м'яч супернику, після чого був дальній удар.

Трубін здійснив розкішний сейв, але друга спроба після кутового виявилася для Албанії результативною.

На 66-й хвилині команда з України пропустила другий гол. Черговий провал у захисті дозволив Ясіру Асані без жодного опору відправити круглий снаряд у сітку.

Україна – Албанія 1:2 (0:0, 1:2)

Голи : 1:0 – 49 Конопля, 1:1 – 54 Ісмайлі, 1:2 – 66 Асані.

Україна – Трубін, Миколенко, Матвієнко, Забарний, Конопля, Бражко (Малиновський, 81), Кабаєв (Піхальонок, 72), Шапаренко (Ванат, 73), Судаков (Ярмоленко, 72), Циганков (Зінченко, 81), Яремчук.

Албанія – Стракоша, Мітай, Кумбула, Ісмайлі, Хюсай, Аслані, Рамадані, Байрамі (Ходжа, 77), Лячі (Беріша, 73), Асані, Манай.

Попередження : Асані (68).

Свій наступний поєдинок у Лізі націй жовто-сині зіграють у Чехії 10 вересня проти місцевої збірної.

Ліга націй 2024/2025: розклад матчів збірної України

• 1-й тур: Україна – Албанія (7 вересня)
  • 2-й тур: Чехія – Україна (10 вересня)
  • 3-й тур: Україна – Грузія (11 жовтня)
  • 4-й тур: Україна – Чехія (14 жовтня)
  • 5-й тур: Грузія – Україна (16 листопада)
  • 6-й тур: Албанія – Україна (19 листопада)

Для того щоб гарантовано заробити підвищення у класі та потрапити до дивізіону А, потрібно посісти перше місце дивізіону. Друге місце після шести турів дозволить зіграти у плей-офф.

Як повідомляв OBOZ.UA, збірна України з футболу не вважається основним претендентом на перемогу у групі 1 дивізіону Ліги націй. Головним фаворитом групи букмекери називають чеську збірну.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!