Україна на Олімпіаді-2024: результати 30 липня

На Олімпійських іграх 2024 року, які у ці дні проходять у Парижі, 30 липня відбувся черговий день змагання. Після того, як Ольга Харлан принесла Україні першу медаль змагань, уболівальники "синьо-жовтих" з нетерпінням чекали на нові успіхи співвітчизників.

У четвертий день Ігор на турнірі переможно стартувала одна із медальних надій "синьо-жовтих" боксер Олександр Хижняк. Наш співвітчизник у 1/8 фіналу переміг угорця Філіпа Акілова.

Також особливу увагу було прикуто до футболу, де команда України програла Аргентині вирішальний матч групового турніру.

РЕЗУЛЬТАТИ УКРАЇНЦІВ НА ОЛІМПІАДІ 30 ЛИПНЯ

11.00. Настільний теніс. Одинак (ж) – 1/16 фіналу Маргарита Пісоцька – Бернадетте Січ (Румунія) – 1:4

12:00. Бадмінтон. Груповий етап, одиночний, група G(ж) – Поліна Бугрова – Тереза Швабікова (Чехія) – 1:2 (21:19, 19:21, 21:18)

Теніс. 1/8 фіналу. Марта Костюк – Марія Саккарі – 4:6, 7:6, 6:4

Теніс. 1/8 фіналу. Еліна Світоліна - Барбора Крейчикова - 7:6, 2:6, 6:4.

Марта Костюк/Даяна Ястремська – Се Шувей/Цзао Цзяї – українки знялися з Олімпіади

14:18. Пальба з лука. Одинак (м) 1/32 фіналу Михайло Усач – Маркус Д'Алмейда (Бразилія) – 2:6

14:30. Фехтування. Командна шпага, 1/4 фіналу (ж) Україна – Китай – 41:45

16:00. Веслувальний слалом. Каное-одинаки, кваліфікаційні, заїзди 1 і 2 (ж) Вікторія Вус. У загальному заліку Ус посіла дев'яте місце, таким чином пройшовши до півфіналу, що відбудеться 31 липня.

18:00. Футбол (м). Україна – Аргентина 0:2

21:32. Бокс. Попередній етап, 1/8 фіналу, до 80кг(м) Олександр Хижняк – Філіп Акілов 4:0.

В Україні Олімпіада офіційно транслюється на платформі "Суспільне Спорт" та регіональних каналах "Суспільного", які доступні в медіасервісі Megogo та в цифровому ефірному телебаченні T2.

Як повідомляв OBOZ.UA, Ольга Харлан розплакалася після завоювання бронзової медалі на Олімпійських іграх 2024 року у Парижі.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Чи не ведіться на фейки!