Україна перевернула гру: відео голів матчу Євро-2024 зі Словаччиною

6,7 т.

Збірна України з футболу здобула перемогу над командою Словаччини у другому турі групового турніру чемпіонату Європи 2024 року у Німеччині. Підопічні Сергія Реброва здійснила свій черговий камбек під керівництвом легенди "Динамо", перекинувши гру – 2:1.

Відео дня

Наша команда пропустила гол уже на 17-й хвилині після розіграшу ауту від суперників. Це був закономірний м'яч, оскільки словаки мали ігрову перевагу. Ще до перерви українці могли зрівняти рахунок, проте "синьо-жовтим" не вдалося вразити ворота Мартіна Дубравки.

Після перерви українці додали в емоціях і на 57-й хвилині Микола Шапаренко після передачі Олександра Зінченка з 12 метрів відправив м'яч у сітку. А розв'язка настала у заключній 10-хвилинці. Все той же Шапаренко класно закинув на форварда Романа Яремчука, який легким торканням прокинув повз Дубравку.

Таким чином, українці здобули три очки та зберегли шанси на вихід у плей-офф. До вашої уваги відео голів у матчі.

Гол Яремчука

Як повідомляв OBOZ.UA, стало відомо, які шанси у збірної України з футболу вийти у плей-офф чемпіонату Європи з третього місця.