"У нас молода команда". Україна – Словаччина: всі подробиці матчу Євро-2024

8 хвилин
198,7 т.
'У нас молода команда'. Україна – Словаччина: всі подробиці матчу Євро-2024

Збірна України з футболу у п'ятницю, 21 червня, зіграла другий матч групового етапу чемпіонату Європи, який у ці дні проходить у Німеччині. Команда Сергій Реброва після фіаско у грі з Румунією зустрічалася зі словаками, які шокували Бельгію у першому турі.

Відео дня

Поєдинок приймав стадіон "Меркур Шпіль-Арена" у Дюссельдорфі. OBOZ.UA вів онлайн-трансляцію матчу Україна – Словаччина.

ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ УКРАЇНА – СЛОВАЧЧИНА

Євро-2024. 2-й тур

Група Е

Дюссельдорф, стадіон "Меркур Шпіль-Арена"

Головний арбітр: Майкл Олівер (Англія), арбітр VAR: Девід Кут (Англія)

Україна – Словаччина – 2:1

Голи: Шапаренко, 54, Яремчук, 80 – Шранц, 17

_______________________________________

19:02. На цьому закінчуємо нашу трансляцію. Зустрічаємось 26 червня о 19:00 на грі з Бельгією.

18:58. Ребров: "У нас молода команда та гравці, які не звикли до такого рівня і таких заповнених стадіонів. Було важливо провести другий тайм по-іншому, ми заслужили три очки. Гравці повинні трохи порадіти, але завтра на нас чекає нове тренування".

18:48. Ребров: "У перерві ми змінили деякі позиції в нашому високому пресингу. Гравці, які вийшли на заміну, посилили гру. Найголовніше, ми показали свій дух. Ми дуже намагалися змінити результат і заслужили на перемогу".

18:44. Миколу Шапаренка визнано MVP матчу за версією УЄФА.

18:34. Зінченка визнано найкращим гравцем матчу статистичними порталами Who Scored та SofaScore.

18:31. Огляд матчу ловіть.

18:26. Колишній захисник збірної Англії Мартін Кіоун: "Який класний прийом м'яча! Яремчук на нього чекав і чудовим дрібним штришком проштовхнув повз воротаря. Дуже хороше розуміння ігрового епізоду. Це був чудовий гольовий момент збірної України та чудове завершення. Його гол ідеальний".

18:09. Трубіна названо Левом матчу.

18:05. Чекаємо на реакцію гравців.

17:57. Україна має чотири перемоги на чемпіонатах Європи (включно з овертаймами). Усі – з рахунком 2:1.

90+5. ВСЕ! Україна здобуває перемогу!

90+5. Судаков зупинив Суслова.

90+3. Зараз повний сумбур на полі.

90+2. ЗАМІНА. Талавєров замість Шапаренка.

90+1. Трубін навіщось в аут вибив. Хоча міг м'яч у руки забрати.

90. Відбилися від кутового.

89. Гімн України на арені.

87. Наші зовсім відкотилися до своїх воріт.

86. ЗАМІНА. Шранц пішов, Зауер вийшов.

85. ЗАМІНА. Бражко та Мудрик закінчили. Малиновський та Сидорчук вийшли.

85. Куцка на трибуни пробив.

84. ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Яремчук навіщось підкотився під Шкрініяра.

82. Кидається Словаччина зрівнювати.

80. 2:1!!! Україна виходить вперед! Шапаренко класно закинув до воріт Дубравки. Яремчук прийняв і легким торканням пробив повз голкіпера!

77. Словаччина зараз відверто тягне час.

74. Контратака два в два від українців. Яремчук і не зміг нормально віддати на Мудрика.

73. Класно зараз Зубков у обороні відпрацював.

71. Зінченко головою в руки Дубравці скинув.

69. Матвієнко часто зараз довгими передачами атаки починає.

67. ЗАМІНА. Гараслін і Ганцко поступилися місцем на полі Оберту та Суслову.

67. ЗАМІНА. Яремчук та Зубков у грі. Пішли Ярмоленко та Довбик.

65. Якийсь інцидент у нас. Аж комісара матчу Олівер викликав.

64. Арсен Венгер на матчі.

62. Офсайд у Довбика.

60. ЗАМІНА. Дуда і Боженик ідуть. Бенеш та Стрелец у грі.

58. Нині вже контроль від наших.

56. Головне зараз не побігти усією командою вперед.

54. 1:1!!! Нарешті! Затяжна атака українців закінчилася витонченим пасом Зінченка на Шапаренка, який із 12 метрів чітко пробив під штангу!

51. Мудрик навісив на Довбика, але той не зміг до ладу пробити.

49. У Зінченка дві поспіль обрізки.

47. Забарний упустив м'яч за бічну. Можна було 100500 разів передачу віддати.

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ! Українці ввели м'яч у гру.

17:00. Цікаво, чи наважиться Ребров на гру у два форварди.

16:59. Повертаємося до Дюссельдорфа.

16:56. Так, і знову Ребров відмовляється від пресингу.

16:53. Слід зазначити, що Словаччина заслужено повела у рахунку. Але й наші мали зрівняти.

16:52. 6-7 за ударами. 2-5 за влучаннями у площину.

16:48. ПЕРЕРВА.

45+1. Свистить рефері.

44. Трубін відбив на кутовий удар Гарасліна з 20 метрів.

43. Зі штрафного вистрілив Зінченко. Дубравка відбив.

41. Зінченко сьогодні сидить строго на фланзі.

39. Правий фланг оборони у нас гуляє сьогодні.

38. Ярмоленко навісив у нікуди.

36. Мудрик! Вискочив на Дубравку, але кіпер відбив м'яч.

34. Потужна атака українців. Ярмоленко пробив у захисника, а Тимчик на відскоку зіграв і влучив у штангу.

32. Фолять словаки в атаці під час подачі кутового.

31. Наші просто не знают, що робити. Знову.

29. Ярмоленко не дотягнувся до м'яча після удару Мудрика та рикошету...

28. Вивели на удар Довбика, той обіграв захисника, але другий ногу підставив під удар.

26. Словаки продовжують душити.

24. Комбінацій поки що у нас взагалі немає.

22. Мудрик... Кудись на трибуни пульнув метрів із 22-х...

20. Продовжує Україна пропускати у всіх матчах Євро. Вже 13-й поспіль...

17. 0:1. Пропускаємо ми. Банальне високе вкидання ауту закінчилося тим, що Зінченко пустив за спину Шранца, який чітко пробив головою.

17. Трубін відбиває м'яч після удару Ганцо.

17. Бражко на рівному місці штрафний привіз метрів з 20.

15. Дуже нервовий старт матчу.

13. Бражко слабенько пробив у руки Дубравці.

10. Другий моментище біля наших воріт! Після зрізання Шранц впритул бив. Трубін тягне!

10. Трубін! Бере удар у ближній кут.

9. Ярмоленко надто сильно на Тимчика віддав. Поки що наші на контратаках грають.

8. Трубін спокійно забрав простріл із правого флангу.

6. Після прострілу Тимчика Довбик порушив правила.

5. Тепер поза грою Ярмоленко.

4. Офсайд у наших суперників.

3. З атак Словаччини гра починається.

1. Перший простріл до наших воріт. Неточно.

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ! Словаччина розіграла із центру поля!

5 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Наших фанів чудово чути під час гімну.

7 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. У словаків тренер із Італії. Отже, оборона у них налагоджена добре.

15 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. До речі, Олівер уперше працює на грі збірної України. Словаччину він судив у відборі до ЧС-2014 (нічия з Литвою).

15 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Все готове до стартового свистка.

30 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Вже 2,37 дають в Україну. І 3,10 на Словаччину... Дедалі менше у наших вірять.

40 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Дощ у Дюссельдорфі.

45 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Футболісти вийшли на розминку.

60 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Чи вистачить Ярмоленка хоч би на 60 хвилин ігрового часу – велике питання.

75 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Стартовий склад Ребров назвав. Трубін замість Луніна, Тимчик замість Коноплі, Бражка замість Степаненка та Ярмоленка замість Циганкова.

90 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Команди висаджуються на стадіоні.

120 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Українські фанати пройшли маршем під знаменитий хіт.

2,5 ГОДИНИ ДО МАТЧУ. Збірна України вперше зіграє у Дюссельдорфі.

3,5 ГОДИНИ ДО МАТЧУ. Цікаві дані представив проект Football Meets Data, підрахувавши ймовірність виходу до плей-оф з третього місця в різних групах.

4 ГОДИНИ ДО МАТЧУ. Арена готується також.

5,5 ГОДИН ДО МАТЧУ. Наша команда сьогодні у жовтому комплекті.

6 ГОДИН ДО МАТЧУ. До речі, у збірній Словаччини грає українець. Томаш Суслов. Пацану 22 роки і він виступає за італійську "Верону". Його батько українець, який виїхав до Словаччини 30 років.

7 ГОДИН ДО МАТЧУ. День Х для України настав.

15 ГОДИН ДО МАТЧУ. УАФ підтверджує, що Віталій Миколенко вперше за 10 днів тренувався у загальній групі.

15 ГОДИН ДО МАТЧУ. На тренуванні були присутні захисники нашої країни, які боронили Маріуполь.

17 ГОДИН ДО МАТЧУ. Фрагмент тренування українців. До речі, УЄФА вигнав команди на старий стадіон "Фортуни" через поле головної арени в поганому стані.

19 ГОДИН ДО МАТЧУ. А ось що сказав Зінченко перед грою.

19 ГОДИН ДО МАТЧУ. Віктор Циганков працює індивідуально. Окремо команди.

19 ГОДИН ДО МАТЧУ. Наші на відкритому тренуванні. Миколенко разом із усіма.

20 ГОДИН ДО МАТЧУ. Сергій Ребров перед грою сказав, що команді потрібна прихильність вболівальників: "Потрібно поважати й підтримувати команду. Помилки будуть – цього не уникнути. Ми повинні забути гру з Румунією й вийти на поле на новому рівні, показавши, які уроки ми винесли".

25 ГОДИН ДО МАТЧУ. Українці прибули до Дюсельдорфа.

ДЕНЬ ДО МАТЧУ. Україна опустилася в оновленому рейтингу ФІФА на дві позиції і займає 24-й рядок.

ДЕНЬ ДО МАТЧУ. Наші напередодні провели секретне тренування. Ребров не допустив журналістів подивитися заняття.

ДВА ДНІ ДО МАТЧУ. Саме на цій арені в Дюссельдорфі легендарний Володимир Кличко програв Тайсону Ф'юрі у 2015 році.

ДВА ДНІ ДО МАТЧУ. Перед грою знову спливла історія взаємин Михайла Мудрика та російської моделі Віолетти Грачової. Начебто українець надіслав дівчині букет троянд до дня народження...

ДВА ДНІ ДО МАТЧУ. Вітаємо всіх шанувальників гри №1. Українці намагатимуться реабілітуватися за фіаско у першому матчі Євро-2024.

В офіційних матчах команди грали чотири рази та перевагу на боці словацької команди, яка здобула дві перемоги за однієї поразки. Востаннє суперники зустрічалися у Лізі націй 2018/19. Українці виграли вдома 1:0, а у Трнаві були розгромлені 4:1. Щоправда, той матч не мав турнірного значення, оскільки "синьо-жовті" достроково виграли групу.

Як повідомляв OBOZ.UA, напередодні матчу зі Словаччиною на чемпіонаті Європи-2024 навколо збірної України виник скандал, пов'язаний із фітнес-моделлю з Росії.

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!