Вперше за 28 років! Україна з розгромною перемогою вийшла до півфіналу чемпіонату світу з футзалу. Відео

Збірна України з футзалу вийшла до півфіналу чемпіонату світу, який у ці дні проходить в Узбекистані. Підопічні Олександра Косенка обіграли головну сенсацію турніру – команду Венесуели (9:4). Останній раз у 1/2 фіналу ЧС Україна грала у 1996 році.

"Жовто-сині" змогли швидко повести у рахунку після точного удару Данила Абакшина. Суддям довелося дивитися повтор, проте на підсумкове рішення це не вплинуло.

Переможний результат протримався хвилину, коли Франсія зрівняв рахунок.

Після цього пішла міцна позиційна гра, де Україна мала кілька чудових шансів вийти вперед.

Зробити це нашим хлопцям вдалося на 14-й хвилині, коли Петро Шотурма опинився у потрібному місці. За дві хвилини Абакшин оформив дубль.

На жаль після цього футзалісти з України розслабилися, пропустивши два необов'язкові голи. Венесуела ледь не організувала перелом у грі, але Абакшин та Швед відновили status quo.

У другому таймі на паркеті була лише українська збірна, яка закотила ще кілька голів, причому один із них забив наш голкіпер Олександр Сухов після фантастичного сольного проходу.

У півфіналі футзалісти з України зіграють із Бразилією. Зустріч запланована на середу, 2 жовтня. Початок о 18:00.

Як повідомляв OBOZ.UA, у 1/8 фінала Україна була сильнішою за Нідерланди – 3:1.

21 вересня "жовто-сині" перемогли Афганістан і вийшли до плей-офф чемпіонату світу, який у ці дні проходить в Узбекистані. Матч третього туру групового етапу завершився із рахунком 4:1.

У другому турі мундіалю українці здолали представників Африки з Анголи – 7:2. На старті чемпіонату світу з футзалу наші хлопці з тріском програли команді Аргентини.