Фіаско у Мюнхені. Україна – Румунія: відео голів матчу Євро-2024

5,0 т.

Збірна України з футболу провально стартувала на чемпіонаті Європи 2024 року у Німеччині. Команда Сергія Реброва несподівано не змогла нічого вдіяти у поєдинку проти Румунії, яка шокувала "синьо-жовтих" трьома забитими м'ячами – 0:3.

Відео дня

Футболісти нашої команди повністю програли супернику у силовій боротьбі та бажанні. "Триколірні", які вважалися аутсайдерами гри, домінували в емоційному плані.

У першому таймі команда Румунії скористалася помилкою голкіпера Андрія Луніна та захисника Миколи Матвієнка, який під пресингом не змогли вивести м'яч із оборони.

"Синьо-жовті" програвали усі підбирання та нейтральні м'ячі, за що поплатилися у другому таймі. Усього за чотири хвилини Лунін ще двічі виймав м'яч із сітки.

До вашої уваги відео голів у матчі.

Румунія – Україна 3:0

Голи: Станчу, 29, Марін, 53, Дрегуш, 57

Румунія: Ніці – Раціу, Дрегушин, Бурке, Банку – М. Марін – Ман (Хаджі, 62), Р. Марін, Станчу (Раковіцан, 87), Коман (Міхейлі, 62) – Дрегуш (Пушкаш, 76)

Україна: Лунін – Конопля (Тимчик, 72), Забарний, Матвієнко, Зінченко – Судаков, Степаненко (Бражко, 62), Шапаренко (Яремчук, 62) – Циганков (Ярмоленко, 62), Довбик, Мудрик

Гол Станчу

Гол Маріна

Гол Дрегуша

Як повідомляв OBOZ.UA, Європейський футбольний союз (УЄФА) ухвалив рішення про заборону російських прапорів на матчах збірної України на ЧЄ-2024.