Вперше в історії! Україна з розгромом виборола медаль чемпіонату світу з футзалу, забивши 3 голи у порожні ворота. Відео

Збірна України з футзалу стала третьою на чемпіонаті світу, що проходить в Узбекистані. Підопічні Олександра Косенка у матчі за "бронзу" на паркеті "Хумо Арени" у Ташкенті з рахунком 7:1 обіграли команду Франції.

Спочатку зустріч складалася непросто для наших співвітчизників. Суперник часто відзначався грубими діями, зриваючи наші атаки порушення правил. Ситуація змінилася лише на 11-й хвилині, коли Ігор Чернявський відкрив рахунок.

Після перерви французи кинулися відіграватися, досягши штрафного удару і тричі пробиваючи по наших воротах. Однак у підсумку пропустили другий м'яч після ідеальної комбінації Абакшин – Семенченко – Зварич.

Через хвилину Франція відіграла один м'яч, але перелому створити не змогла. Євген Жук продемонстрував чудові індивідуальні дії, забивши третій гол, а за хвилину і четвертий.

Після цього Рафаель Рейно вирішив ризикнути, випустивши п'ятого польового гравця замість воротаря. У результаті "жовто-сині" три рази покарали суперника, забивши у порожні ворота.

Це стало першою медаллю в історії України на чемпіонатах світу з футзалу. До цього найкращим досягненням було 4-е місце у 1996 році.

Статистика виступів України на чемпіонаті світу з футзалу. Джерело: Вікіпедія

Як повідомляв OBOZ.UA, кілька днів тому у драматичному півфіналі українці програли команді Бразилії (2:3).

Збірна України з футзалу

У 1/4 фіналу "жовто-сині" обіграли головну сенсацію турніру - команду Венесуелі (9:4). Останній раз у 1/2 фіналу ЧС Україна грала у 1996 році.

24 вересня в 1/8 фіналу українці були сильнішими за Нідерланди – 3:1.