Україна забила гол на останній секунді та фантастично врятувалася від поразки у кваліфікації чемпіонату Європи з футболу-2025 серед жінок

Жіноча збірна України з футболу здобула драматичну нічию у 4-му турі кваліфікації чемпіонату Європи-2025. У польському місті Гродзіськ-Велькопольський підопічні Володимира П'ятенка пішли від поразки у матчі проти Уельсу (2:2).

Українки першими повели у рахунку після ефектної комбінації на 34-й хвилині, яку замкнула Калініна. Переможний рахунок тримався до 77-ї хвилини, коли валійські футболістки змогли перевернути гру. Спочатку Бартон заробила і сама реалізувала пенальті, а потім Фішлок вдався неймовірний удар із дальньої дистанції.

Фантастична розв'язка настала на останній секунді 7-ї доданої хвилини, коли центральна захисниця Дарина Апанащенко пробігла флангом все поле і змогла вирізати ідеальний пас на Ніколь Козлову.

Нападниця "Ворскли", яка вийшла на заміну лише 10 хвилин тому, головою під поперечину не залишила шансів голкіперу.

Після цієї нічиєї Україна посідає третій рядок із 5 балами. Лідирує Хорватія (9). Уельс другий (8). Свій наступний матч "жовто-сині" проведуть 12 липня проти аутсайдера Косова.