Україна здобула найважливішу перемогу на Євробаскеті U-20

5,6 т.

Чоловіча збірна України з баскетболу U-20 здобула перемогу над Угорщиною у матчі групового етапу чемпіонату Європи у Дивізіоні В, який проходить у Румунії. Зустріч завершилась із рахунком 81:73.

Відео дня

Для обох команд це була ключова гра за місце в топ-2 групи, які дають право продовжити боротьбу за медалі та право вийти до Дивізіону А.

В першій половині на майданчику була рівна боротьба з гарними міні-відрізками для обох команд, але без серйозних очкових переваг у суперників. Вперше великий ривок зробили саме українці, які в середині третьої чверті повели +10, але Угорщина вирівняла гру.

Втім, надалі українці тримались попереду, а ще один ривок в четвертій чверті зняв питання про переможця.

Наша збірна виграла підбирання 48:37, трішки краще рухала м’яч, чудово зіграла на підстраховці, а ще важливими стали 38% влучань триочкових  - 8 з 21. Важливими стали дальні влучання Скутельника в третій та Кабанова в четвертій чверті.

Найрезультативнішими у нас з 15 очками стали Кирило Скутельник та Данііл Сипало, який оформив дабл-дабл, додавши 16 підбирань.

Перемога виводить Україну на друге місце в групі. Для виходу в чвертьфінал необхідно завтра, 17 липня, обіграти Косово. Початок матчу о 20:30.

Чемпіонат Європи U-20. Чоловіки, Дивізіон В

Міовені, Румунія. Група C

Угорщина — Україна 73:81 (17:17, 16:17, 20:23, 20:24)

Україна: Колаволе 7 + 4 підбирання, Скутельник 15 + 5 передач, Холод 8, Ніколайчук 2, Сипало 15 + 16 підбирань – старт; Кабанов 14 + 4 підбирання + 6 передач, Карасьов 10 + 4 підбирання, Кличко 6 + 6 підбирань, Новіков 4, Чорногрицький 0