Українець Михайлюк чудово дебютував за новий клуб НБА, набравши 16 очок

2,1 т.

Атакуючий захисник збірної України Святослав Михайлюк провів перший матч із клубом Національної баскетбольної асоціації "Ютой Джаз". Вихованець школи "Черкаських Мавп", Українець у матчі проти "Сан-Антоніо" зіграв 16 хвилин та 33 секунди, набравши 16 очок

Відео дня

В активі 27-річного баскетболіста 2/4 двоочкових, 3/9 триочкових та 3/3 штрафних. Також наш співвітчизник відзначився одним підбором та двома результативними передачами. Фолів і втрат не робив.

Незважаючи на таку успішну гру українця, "Юта" зазнала поразки з рахунком 120:126.

Як повідомляв OBOZ.UA, Михайлюк підписав договір із новим клубом на початку серпня. Згідно з угодою Свят отримає 15 мільйонів доларів.

Святослав Михайлюк минулий сезон провів у складі "Бостона" та став чемпіоном НБА. Українець відіграв 41 матч у регулярному сезоні та 8 у плей-оф.

За професійну кар'єру гравець збірної України також виступав за "Лейкерс", "Детройт", "Оклахому", "Торонто", "Нью-Йорк Нікс" та "Шарлотт". Загалом український баскетболіст провів у НБА 293 гри, в яких набирав 6,3 очка + 1,7 підбирання + 1,3 передачі за 16 хвилин на паркеті.

Як повідомляв OBOZ.UA, Святослав Михайлюк став другим в історії представником нашої країни, якому вдалося здобути титул чемпіона НБА. Він поділився своїми емоціями від здобуття титулу.