Українки не змогли вийти на Олімпіаду в баскетболі 3х3

2,1 т.

Жіноча збірна України з баскетболу 3х3 невдало стартувала на олімпійському кваліфікаційному турнірі, який у ці дні проходить у угорському Дебрецені. Підопічні тренера Юрія Процюка у першому поєдинку змагань були слабшими за Польщу – 18:21, а потім Німеччини – 7:9.

Відео дня

"Синьо-жовті" у складі Христини Філевич, Оксани Моллової, Міріам Уро-Ніле та Анжеліки Ляшко блискуче розпочали зустріч з полячками. Перший же точний удар від українок був двоочковим, крім того, суперниці майже дві хвилини не могли вразити кільце наших дівчат.

Наша команда захопила лідерство 8:1, проте вже за три з половиною хвилини рахунок на табло дорівнював. При цьому команди багато фолили, змушуючи арбітрів постійно рвати гру свистками.

Українки понад чотири хвилини не могли забити у кільце суперниць. Однак потім, як за командою, опонентки почали обмінюватися точними дальніми влученнями, набираючи очки. За 90 секунд до сирени Польща вела 17:14, а за хвилину "червоно-білі" закрили матч – 21:18.

Поєдинок проти Німеччини вийшов вкрай малорезультативним і перетворився на парад помилок. Українки дуже часто мазали, а також втрачали м'ячі після фолів в атаці чи пробіжках.

Проте різниця у цьому матчі практично завжди була мінімальною. Німки використали проходи під кільце, чим і змогли здобути перемогу 9:7.

Заключний матч групового етапу "синьо-жовті" проведуть 18 травня з Тунісом о 15.50. Він стане останнім для команди з України на турнірі. Наші дівчата втратили шанс зіграти на Олімпіаді в Парижі.