Український футболіст-чемпіон забив фантастичний гол із 25 метрів. Відео

Півзахисник київської "Оболоні" Руслан Черненко відзначився приголомшливим ударом у матчі 21-го туру чемпіонату України з футболу в Прем'єр-лізі. 31-річний чемпіон Першої ліги (2017/18) та найкращий бомбардир Першої ліги (2020/21) забив переможний гол у ворота житомирського "Полісся" (1:0).

На 10-й хвилині гості втекли у флангову контратаку. Олександр Осман віддав передачу у центр штрафного майданчика, але гравці "Полісся" змогли вибити м'яч. Він потрапив до Черненка і той не довго думаючи відправив круглий снаряд точно у дев'ятку.

Незважаючи на те, що довкола футболіста "Оболоні" перебувало троє захисників, вони не завадили йому створити справжній шедевр.

Для Черненка, який захищає кольори столичної команди з вересня 2022 року, це стало шостим забитим м'ячем у всіх турнірах. Також на рахунку хавбека 4 результативні передачі.

Зазначимо, що "Полісся" з 2-ї хвилини виступало у меншості після вилучення Сергія Чоботенка, який отримав червону картку за фол останньої надії проти Єгора Прокопенка.

Ця перемога дозволила "Оболоні" набрати 18 очок і впритул наблизитися до 12-го місця, яке знаходиться вище за зону вильоту. "Полісся" з 33 пунктами 6-те.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!