Український голкіпер "Реала" здійснив фантастичний сейв у матчі Ліги чемпіонів. Відео

1 хвилина
5,3 т.
Український голкіпер 'Реала' здійснив фантастичний сейв у матчі Ліги чемпіонів. Відео

Голкіпер мадридського "Реала" Андрій Лунін врятував свою команду від вірного голу у 2-му турі Ліги чемпіонів. 25-річний футболіст збірної України здійснив дивовижний сейв у матчі проти французького "Лілля".

Відео дня

На 25-й хвилині після діагонального навісу у штрафний майданчик Джонатан Девід впритул розстрілював нашого співвітчизника, але Андрій зміг відбити удар. Канадський нападник мав другий шанс забити, але вже лежачи перед воротами він підняв ліву руку і відбив м'яч.

Незважаючи на впевнену гру воротаря збірної України, його команда зазнала сенсаційної поразки 0:1. М'яч наприкінці першого тайму із пенальті забив Джонатан Девід.

Нагадаємо, що Лунін замінив у цьому поєдинку основного вартового воріт "Реала" Тібо Куртуа. Бельгієць отримав невелику травму привідного м'яза лівої ноги у дербі з "Атлетико" минулої неділі.

Як повідомляв OBOZ.UA, минулого місяця Андрій Лунін вирішив продовжити контракт з мадридським "Реалом", проте з великою ймовірністю він залишить клуб наступного літа.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!