Український легкоатлет, випередивши двох росіян, виграв Паралімпіаду-2024

4,0 т.

Український легкоатлет Ігор Цвєтов став переможцем Паралімпійських ігор 2024 року, які у ці дні проходять у Парижі. Наш співвітчизник переміг у бігу на дистанції 100 метрів для спортсменів із порушеннями опорно-рухового апарату.

Відео дня

Цвєтов випередив одразу двох росіян, які фінішували слідом за ним. 30-річний уродженець Миколаєва пробіг 100-метрівку за 11,43 секунди. Українець фінішував раніше від "нейтральних" Антона Калашяна та Дмитра Сапронова на 27 та 36 сотих секунди відповідно.

Ще один представник нашої країни Іван Тетюхін показав шостий результат – 12,07. Для нього це був дебютний виступ на Паралімпійських іграх.

"Золото" Цвєтова дозволило Україні вийти на 10-й рядок у медальному заліку. При цьому за загальною кількістю нагород "синьо-жовті" ділять четверте місце з господарями турніру французами. Раніше плавець Денис Остапченко завоював для нашої країни четверту медаль найвищого ґатунку, перемігши на дистанції 50 метрів на спині.

Як повідомляв OBOZ.UA, український плавець Андрій Трусов отримав дискваліфікацію у фіналі Паралімпійських ігор-2024 на дистанції 100 м брасом у класі SB6 (спортсмени з порушенням рухових функцій, ампутованими кінцівками чи порушенням зросту).

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!