Вибили чемпіона: Україна обіграла Бразилію і вийшла до першого в історії фіналу Паралімпіади з голболу

Чоловіча збірна України з голболу вперше в історії вийшла до фіналу Паралімпійських ігор. На головному турнірі чотириріччя, який у ці дні проходить у Парижі, наші спортсмени сенсаційно обіграли діючих чемпіонів бразильців і пробилися до вирішального матчу змагань.

У голболі дві команди по три особи на полі мають забити гол у ворота суперників спеціальним м'ячем із дзвіночком. У цьому виді спорту беруть участь спортсмени із проблемами із зором.

Гра бразильців та українців видалася неймовірно цікавою. "Синьо-жовті" відкрили рахунок уже на другій секунді, проте відразу отримали у відповідь. Ще за півхвилини південноамериканці вже були попереду – 2:1. Проте ще до перерви наші голболісти зробили камбек.

У другому таймі за три хвилини до кінця на табло горіли 4:4. Перемогу українцям на протязі якихось 30 секунд приніс Василь Олійник. Спочатку він реалізував пенальті, а потім забив із гри.

Таким чином наша команда виграла 6:4 і вийшла до поєдинку за "золото". Суперником українців буде Китай чи Японія. Зазначимо, що у Парижі-2024 "синьо-жовті" вперше в своїй історії зуміли виграти матч плей-оф Паралімпіади.