Віддала три гейми: Світоліна здобула феєричну перемогу на Wimbledon-2024 і вийшла до 1/4 фіналу

15,4 т.

Українка Еліна Світоліна у блискучому стилі вийшла до чвертьфіналу Відкритого чемпіонату Великої Британії з тенісу – Wimbledon-2024. Наша співвітчизниця взяла гору над представницею Китаю Сінь Ю Ван, яка посідає 42-ге місце у світовому рейтингу, – 6:2, 6:1.

Відео дня

Для тріумфу 29-річній уродженці Одеси вистачило 55 хвилин. За цей час Світоліна зробила вісім подач навиліт, реалізувала чотири з шести брейкпоінтів та виграла 21 активний розіграш. Еліна взяла за поєдинок 62 очки проти 35 у суперниці.

Крім того, українка показала високі 60% влучань м'ячів за першої подачі. До свого пасиву наша тенісистка записала одну подвійну та 10 невимушених помилок.

Наступною суперницею Світоліної стане російська представниця Казахстану Олена Рибакіна, якій наша співвітчизниця поступилася нещодавно на Roland Garros.

Усього дівчата чотири рази зустрічалися одна з одною. Поки що у протистоянні спостерігається рівновага – суперниці виграли по два матчі. Найбільш пам'ятним, безумовно, став поєдинок за "бронзу" Олімпіади-2020, коли українка здобула вольову перемогу у трьох сетах.

Як повідомляв OBOZ.UA, на Wimbledon-2024 українські тенісистки встановили національний рекорд на турнірах Великого шолома.

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!