Визначились усі півфіналісти Євро-2024

3,3 т.

Збірна Нідерландів обіграла команду Туреччини та стала четвертим півфіналістом чемпіонату Європи-2024, приєднавшись до Франції, Іспанії та Англії. Поєдинок на Олімпійському стадіоні у Берліні завершився з рахунком 2:1.

Відео дня

"Летючі голландці", які по всіх букмекерських котируваннях були фаворитами, впевнено розпочали зустріч, беззастережно домінуючи на полі. Однак, незважаючи на територіальну перевагу, на рахунку це ніяк не відобразилося.

За всю першу половину хвилин Нідерланди так і не змогли хоча б раз влучити в площину воріт, 4 рази вдаривши повз ворота.

На 35-й хвилині турки вперше влучили в рамку і цей удар став результативним. Після подачі кутового першими на підборі опинився Арда Гюлер та виконав навіс у штрафний майданчик, де Самет Акайдін бездоганно зіграв головою.

Весь другий тайм збірна Нідерландів атакувала великими силами, але так і не змогла розкрити турецьку оборону. Кілька разів "помаранчеві" були близькі до голу, але їм або не щастило, або бездоганно грав турецький голкіпер.

Успіху підопічні Роналда Кумана досягли на 70-й хвилині. Мемфіс Депай зробив простріл із правого флангу, а Стефан Де Врей метрів із 10 потужним ударом головою пробив у сітку.

Нідерландські футболісти продовжували свої штурми і за 14 хвилин до фінального свистка досягли успіху. Фантастичну передачу від Дензела Дюмфріса не без допомоги Коді Гакпо у свої ворота замкнув Мерт Мюлдюр.

Нідерланди вперше за 20 років змогли пробитися до півфіналу ЧЄ, де 10 липня зіграють із Англією. Франція 9 липня битиметься з Іспанією.