Воротар збірної України пройшов усе поле та забив гол у чвертьфіналі ЧС з футзалу. Відео

2 хвилини
6,6 т.

Напередодні збірна України з футзалу вдруге у своїй історії вийшла до півфіналу чемпіонату світу. На турнірі в Узбекистані підопічні тренера Олександра Косенка розгромили Венесуелу 9:4, яка на попередньому етапі сенсаційно вибила з мундіалю іспанців.

Відео дня

Одним із героїв чвертьфінального поєдинку "синьо-жовтих" проти латиноамериканців став воротар Олександр Сухов. Футзаліст київського ХІТа запам'ятався не лише своїми сейвами, деякі з яких були вирішальними, а й моментом на 27-й хвилині, коли він забив феноменальний гол.

Отримавши передачу біля своїх воріт, Сухов вирішив просунутися до центру поля. У цей час партнери нашого воротаря відволікали увагу суперників на себе, чим Олександр і скористався. Він здійснив справжній слаломний прохід до "рамки" венесуельців і з носка увігнав м'яч під поперечину, зробивши рахунок 7:3.

Тепер українці змагатимуться з бразильцями, які є діючими бронзовими призерами ЧС. "Синьо-жовті" забезпечили собі поєдинок за медалі турніру. В іншому півфіналі зійдуться переможці пар Франція – Парагвай та Казахстан – Аргентина.

Як повідомляв OBOZ.UA, в 1/8 фіналу ЧС з футзалу Україна була сильнішою за Нідерланди – 3:1. 21 вересня "жовто-сині" перемогли Афганістан і вийшли до плей-оф. Матч третього туру групового етапу завершився із рахунком 4:1.

У другому турі мундіалю українці здолали представників Африки з Анголи – 7:2. На старті чемпіонату світу з футзалу наші хлопці з тріском програли команді Аргентини.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!