Вперше! На Євро-2024 відбулися дві історичні події в одному матчі. Відео

8,0 т.

Збірна Грузії з футболу забила перший гол в історії чемпіонатів Європи. У матчі 1-го туру групового етапу Євро-2024 у воротах національної команди Туреччини розписався грузинський форвард Жорж Мікаутадзе.

Відео дня

23-річний нападник клубу "Аякс", який виступає на правах оренди за "Мец", після передачі Георгія Кочорашвілі зрівняв рахунок на 32-й хвилині зустрічі.

Минулого сезону Мікаутадзе в "Меці" забив 13 голів і зробив 4 результативні передачі в 20 матчах у чемпіонаті Франції.

Поєдинок завершився з рахунком 3:1 на користь Туреччини. На 65-й хвилині Арда Ґюлер вивів свою команду вперед. На останніх хвилинах грузини влаштували штурм турецьких воріт, пропустили контратаку і Керем Актюркоглу забив у порожні ворота.

Слід зазначити, що збірна Туреччини вперше в історії виграла стартовий матч на чемпіонаті Європи.

Туреччина – Грузія 3:1 (1:1, 2:0)

Голи : 1:0 - 25 Мюльдюр, 1:1 - 32 Мікаутадзе, 2:1 - 65 Гюлер, 3:1 - 90 +7 Актюркоглу.

Туреччина - Гюнок, Мюльдюр (Челік, 85), Бардакджі, Акайдін, Айхан (Демірал, 79), Кадіоглу, Чалханоглу (Озджан, 90), Кекчю, Гюлер (Язиджі, 79), Йилмаз, Й5ди.

Грузія – Мамардашвілі, Какабадзе, Кашія, Кверквелія (Зівзівадзе, 85), Двалі, Цитаїшвілі (Лочошвілі, 74), Кочорашвілі, Чакветадзе (Давіташвілі, 73), Меквабішвілі (Алтунашвілі, Міц. 89).

Попередження : Бардакджі (35), Кверквелія (56), Чалханоглу (89).

Як повідомляв OBOZ.UA, уболівальники, які зібралися на стадіоні "Сигнал Ідуна Парк" влаштували масову бійку перед грою Туреччина - Грузія. Фанатів не зупинила навіть сильна злива, яка накрила Дортмунд.