Вперше в історії! У першому ж матчі Євро-2024 з футболу встановлено неймовірне досягнення

У матчі-відкритті чемпіонату Європи-2024 з футболу між збірними Німеччини та Шотландії були червона картка, автогол та пенальті. Це стало першою стартовою грою в історії континентальних першостей із такими подіями, пише OptaJoe.

На 44-й хвилині у шотландців було видалено захисника "Вотфорда" Раяна Портеуса, на 45-й хвилині Кай Хавертц реалізував 11-й метровий, а на 87-й хвилині німецький футболіст "Реала" Антоніо Рюдігер забив у свої ворота.

Команда Юліана Нагельсманна перемогла з рахунком 5:1. Окрім Хавертца у німців забивали Флоріан Віртц (10'), Джамал Мусіала (19'), Ніклас Фюлькруг (68') та Емре Джана (90').

19 червня у 2-му турі бундестім битиметься з Угорщиною, а Шотландія того ж дня зустрінеться зі Швейцарією.

Як повідомляв OBOZ.UA, рахунок 5:1 вперше зафіксовано у матчах фінальної стадії континентальної першості. На чемпіонатах зустрічалися розгроми 5:0, 5:2 та навіть 6:1, а у стартовому поєдинку Євро-1960 збірна Югославії обіграла Францію з неймовірними 5:4.