Забито найкурйозніший гол Євро-2024. Відео

13,7 т.

Захисник збірної Туреччини Самет Акайдін увійшов до історії чемпіонату Європи з футболу-2024, забивши найбезглуздіший гол турніру. Гравець грецького "Панатинаїкоса" відправив м'яч у свої ворота у грі проти Португалії.

Відео дня

На 28-й хвилині португальці вибігали в контратаку, Жоао Канселу помилився з передачею на Кріштіану Роналду та м'яч відскочив до Акайдіна. Той "загубив" голкіпера Алтая Баїндира, і не дивлячись віддав пас назад, який виявився фатальним.

Круглий снаряд проскочив повз Баїндира і влетів у сітку. Воротар із захисником намагалися врятувати ситуацію, але зробити це їм не вдалося.

Зустріч завершилася з рахунком 3:0, що дозволило Португалії гарантувати собі участь у 1/8 фіналу ЧЄ-2024.

На 56-й хвилині Кріштіану Роналду вийшов віч-на-віч з голкіпером і міг забивати сам, але вирішив віддати на порожні ворота Бруну Фернандешу. Цей асист став для 39-річного бомбардира 8-м на Євро, що є новим рекордом чемпіонатів Європи.

Як повідомляв OBOZ.UA, 18 червня півзахисник збірної Туреччини Арда Гюлер відзначився феноменальним ударом у матчі чемпіонату Європи-2024 проти Грузії. 19-річний футболіст "Реала" зрівняв рахунок у грі, "вистріливши" метрів з 22-х у дальню дев'ятку.