"Запоріжжя" програло "Черкаським Мавпам" у Суперлізі Favbet

'Запоріжжя' програло 'Черкаським Мавпам' у Суперлізі Favbet

Черкаські Мавпи виграли в БК Запоріжжя у першому за три роки матчі української Суперліги Favbet у запорізькому ПС Юність від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Гра завершилася з рахунком 90:80.

Без двох американських легіонерів, які повинні були виходити у стартовому складі, але залишили України через війну та загострення ситуації в місті козацької слави, Запоріжжя мінімально програло дуже результативну першу чверть (27:28). У другому періоді обидві команди продовжили радувати глядачів результативністю, але гості завдяки високому відсотку дальніх влучань (50%) пішли на велику перерву з перевагою у 11 очок.

У третій чверті на кожну спробу запоріжців скоротити відставання в рахунку Мавпи знаходили свою відповідь. А четвертий період гості розпочали з ривка 13:2 і задовго до завершення зустрічі закрили всі питання щодо її переможця. Та проте господарі не опустили руки й зуміли відіграти відставання та не програти завершальний період.

Суперлига. Джерело: ФБУ

Найкращим гравцем у черкасців був розігруючий Лєв Кошеватський, якому підкорився дабл-дабл із 15 очок та 11 передач. Найрезультативнішим – Кирило Марченко (18 очок). Найкориснішим у "зелено-білих" став Андрій Хохоник, який набрав 20 очок, віддав 7 передач та зробив 5 підбирань.

Мавпи виграли три періоди, влучніше реалізовували триочкові (46% проти 26% суперників) та штрафні кидки (80%-54%) й відсвяткували перемогу.

Раніше чинний чемпіон Суперліги БК Дніпро впевнено переміг криворізький Кривбас із рахунком 83:48.

Нагадаємо, у неділю, 6 жовтня, Дніпро на домашньому майданчику прийматиме Черкаських Мавп (початок – о 13:00 за київським часом), а БК Запоріжжя – Кривбас (о 16:00).

Суперліга. Регулярний чемпіонат

5 жовтня, ПС Юність (Запоріжжя)

БК Запоріжжя — Черкаські Мавпи 80:90 (27:28, 18:28, 16:15, 19:19)

Запоріжжя: Хохоник 20 + 7 передач + 5 підбирань, Нікітін 17, Кабанов 14, Ніколайчук 10 + 8 підбирань, Скіра 2 — старт; Петренко 11, Дмитренко 4, Величко 2, Новіков 0, Буц 0

Черкаські Мавпи: Марченко 18 + 5 підбирань + 5 передач, Агафонов 16 + 6 підбирань, Кошеватський 15 + 11 передач, Холод 14 + 9 підбирань, Пирогов 11 — старт; Клебан 7 + 5 підбирань, Клімов 6, Упир 0