Збірна України з баскетболу 3х3 перемогла Францію та вийшла у плей-оф чемпіонату світу U-18

1,1 т.

Чоловіча збірна України з баскетболу 3х3 пробилась в плей-оф чемпіонату світу U-18, який відбувається в угорському Дебрецені. Наша команда з рахунком 21:20 в неймовірному матчі перемогла збірну Франції.

Відео дня

В перший день українці обіграли Киргизстан і поступились Словенії, тому коли Словенія обіграла Киргизстан, стало зрозуміло, що для виходу в плей-оф збірній Україні потрібна лише перемога над Францією.

Матч складався непросто для збірної України – Франція краще почала гру і після першої третини вела 9:3, але українці зуміли скоротити відставання до однієї атаки – 10:8. Далі був знову гарний відрізок у французів, які повернули собі комфортну перевагу – 17:10.

Здавалось, все йде до перемоги Франції. Особливо, коли рахунок став 20:16 – супернику залишалось одне очко до перемоги. Але далі був результативний прохід Богдана Бура, його перехоплення і точний дальній – 20:19.

Маючи можливість зфолити, Бур зірвав наступну атаку французів і пішов відпочивати. Далі настав зірковий час Єгора Сушкіна, який разом з Богданом Маличем зробили перехоплення, після чого Сушкін реалізував кидок з-за дуги.

Таким чином Україна з другого місця в групі пройшла до чвертьфіналу і завтра, 29 серпня, стартує з чвертьфіналу проти переможця групи В (Хорватія чи Латвія). Матч розпочнеться о 18:20 за Києвом.