Збірна України з футболу здобула драматичну перемогу на ОІ-2024, забивши гол на 8-й доданій хвилині. Відео

2 хвилини
43,8 т.

Олімпійська збірна України з футболу, зібрана з гравців не старших за 23 роки, на останніх секундах вирвала перемогу у команди Марокко. Поєдинок 2-го туру у групі B на Іграх-2024 завершився з рахунком 2:1.

Відео дня

З перших хвилин на полі точилася позиційна боротьба в центрі поля, де обидві команди намагалися заволодіти контролем м'яча. Декілька разів Україна огризнулася небезпечними моментами, проте вдало зіграв марокканський голкіпер.

Наші співвітчизники дуже багато свободи давали атакувальним гравцям суперника, що призводило до великої кількості боротьби на підступах до штрафного майданчика.

На 22-й хвилині Мартинюк витяг на себе суперника, віддав на Брагару, той розкішно розхитав захисника та видав у центр на Кріськва. Футболіст "Шахтаря" в дотик із 11-метрової позначки відкрив рахунок - 1:0.

Хлань на 30-1 хвилині головою мав робити рахунок 2:0, але чудово зіграв воротар.

Другий тайм розпочався з атак збірної Марокко. Африканці намагалися використати високий пресинг і бити по наших воротах з будь-яких позицій. Україна практично всім складом пішла в оборону, зрідка тікаючи у контратаки.

Підопічні Руслана Ротаня стали все більше і більше припускатися помилок. Марокко домінувало і щоразу створювала реальні загрози воротам Фесюна.

На 63-й хвилині сталася катастрофа. Вертикальна передача, що розрізає, знайшла Суф'яна Рахімі і нападника "Аль-Айна" збив Володимир Салюк. Арбітр із Гондурасу Саїд Мартінес спершу показав хавбеку "Чорноморця" жовту картку, але після підказки VAR переглянув епізод і вилучив українця.

Покарання точно виконав той самий Рахімі.

Розв'язка настала на 8-й хвилині, коли після виходу в контратаку українці забили переможний гол.

Україна U-23 – Марокко U-23 2:1 (1:0, 1:1)

Голи : 1:0 – 22 Криськів, 1:1 – 64, пенальті Рахімі, 2:1 – 90+8 Краснопір.

Україна U-23 – Фесюн, Крупський, Салюк, Батагів, Мартинюк (Сич, 74), Хлань, Брагару (Очеретько, 65), Рубчинський, Михайленко (Федор, 78), Криськів (Таловеров, 65), Сікан (Краснопір, 65) ).

Марокко U-23 - Мохамеді, Хакімі, Букамір (Кешта, 74), Ель-Аззузі (Накаш, 87), Ель-Уахді, Бен-Сегір (Ахомаш, 87), Таргаллін, Ель-Ханнус, Річардсон, Еззальзулі, Рахімі Маухуб, 87).

Попередження: Сікан (34), Річардсон (37), Хлань (52), Хакімі (71), Рубчинський (72), Крупський (79), Ротань (81), Сич (90).

Вилучення: Салюк (63).

Як повідомляв OBOZ.UA, у 1-му турі українці сенсаційно програли збірній Іраку (1:2). У паралельному матчі Аргентина обіграла Ірак (3:1), тож перемога з Марокко залишає нашій збірній шанси на вихід у плей-оф.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!