Збірна України з футболу програвала 0:2, але перевернула матч, збивши чотири голи у кваліфікації Євро-2025 U-17

415,6 т.

Юнацька збірна України з футболу з перемоги стартувала у першому кваліфікаційному раунді Євро-2025 U-17. Команда, зібрана з гравців не старших за 2008 рік народження, на стадіоні "Сегека-Арена" в бельгійському Генку з рахунком 4:2 обіграла команду Косова.

Початок зустрічі вийшов важким для наших молодих футболістів. Вже на 4-й хвилині Рін Ахметі вивів свою команду вперед, а ще за вісім хвилин Ліржон Абдуллах подвоїв перевагу косоварів.

Два пропущені голи "розбудили" підопічних Юрія Мороза, і вони ще до перерви змогли оформити необхідний результат. Голами на 16-й та 25-й хвилині відзначився Дмитро Зудін. Ще один м'яч (24 хвилина) забив Павло Люсін. У другому таймі Люсін оформив дубль, встановивши остаточний рахунок.

Після цього тріумфу у роздягальні українські футболісти дали волю своїм емоціям.

Відео дня

Свій наступний матч із кваліфікації Євро-2025 (U-17) збірна України проведе 12 жовтня проти команди Казахстану.

Косово (U-17) – Україна (U-17) – 2:4 (2:3)

Голи : Ахметі (4), Абдуллаху (12) - Зудін (16, 25), Люсін (24, 62).

Україна U-17 : Крапівін, Заліпка (Калюжний, 83), Оніщук, Мілокост, Мельник, Джурабаєв, Петровський (Ткаченка, 72), Люсін (Слива, 72), Зубрій, Зудін, Андрійко (Шишкевич, 83).

Попередження: Ахметі (82) – Оніщук (33), Петровський (39), Заліпка (58).

У другий раунд відбору вийдуть по дві найкращі команди кожної групи. Після цього 28 учасників навесні 2025 року у семи групах Ліги А боротимуться за сім путівок до фінального турніру, який влітку проходитиме в Албанії. Збірна господарів отримала перепустку на форум автоматично, хоча візьме участь у кваліфікації.

Решта команд у другому раунді виступатимуть у Лізі В та боротимуться за місця у Лізі А першого відбіркового етапу Євро-2027 (U-19).

Додамо, що Євро-2025 (U-17) стане для представників УЄФА відбором на чемпіонат світу 2025 року у категорії U-17, який пройде за участю 48 збірних у Катарі.