Збірна України з футболу здобула феєричну перемогу, забивши три голи за чотири хвилини у кваліфікації Євро-2025 U-17

26,1 т.

Юнацька збірна України з футболу у другому турі кваліфікаційного раунду Євро-2025 U-17 обіграла команду Казахстану. Номінально домашня зустріч між гравцями не старшими за 2008 рік народження на арені "Кервегштадіон" у бельгійському Ейпені завершилася з рахунком 3:0.

Відео дня

У першій половині підопічні Юрія Мороза володіли територіальною та ігровою перевагою, яку ніяк не вдавалося втілити у забиті м'ячі. Все змінилося на 69-й хвилині другого тайму.

Спочатку Іван Андрійко влучним ударом відкрив рахунок, а через три хвилини Арсен Заліпка не без допомоги рикошету ударом зі штрафного подвоїв перевагу.

Казахстан розвів м'яч із центру поля, віддавши довгу передачу. Її перехопив Артем Зубрій. 16-річний нападник здійснив чудовий сольний ривок, попутно обігравши чотирьох захисників, і віддав ідеальну передачу на Мухаммада Джурабаєва. Той влучним пострілом оформив розгром.

Свій наступний матч із кваліфікації Євро-2025 (U-17) збірна України проведе 15 жовтня проти команди Бельгії.

Україна (U-17) – Казахстан (U-17) – 3:0 (0:0)

Голи: Андрійко (69), Заліпко (72), Джурабаєв (73).

Україна (U-17): Хадасевич, Мельник (Соломон, 46), Мілокост (Ткаченка, 46), Оніщук, Заліпко, Люсин, Петровський, Кутя (Джурабаєв, 61), Андрійко (Шишкевич, 81), Зудін, Зубрій (Меншиков, 81).

Попереджено: Кенесбеків (13), Нурболат (61).

Як повідомляв OBOZ.UA, 9 жовтня юнацька збірна України з футболу з перемоги стартувала у першому кваліфікаційному раунді Євро-2025 U-17. Зустріч проти команди Косова на стадіоні "Сегека-Арена" в бельгійському Генку завершилася з рахунком 4:2.

У другий раунд відбору вийдуть по дві найкращі команди кожної групи. Після цього 28 учасників навесні 2025 року у семи групах Ліги А боротимуться за сім путівок до фінального турніру, який влітку проходитиме в Албанії. Збірна господарів отримала перепустку на форум автоматично, хоча візьме участь у кваліфікації.

Решта команд у другому раунді виступатимуть у Лізі В та боротимуться за місця у Лізі А першого відбіркового етапу Євро-2027 (U-19).

Додамо, що Євро-2025 (U-17) стане для представників УЄФА відбором на чемпіонат світу 2025 року в категорії U-17, який пройде за участю 48 збірних у Катарі.

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!