Збірна, яка принизила Україну на Євро-2024, з розгромом вилетіла з турніру. Відео

12,8 т.

Збірна Румунії програла команді Нідерландів у 1/8 фіналу чемпіонату Європи з футболу. Зустріч на стадіоні "Альянц Арена" у Мюнхені завершилася з рахунком 3:0.

Відео дня

Фаворити з перших хвилин прогнозовано захопили ініціативу, повністю домінуючи на кожному метрі поля. Вже на 20-й хвилині Коді Гакпо після передачі Хаві Сімонса відкрив рахунок.

Підопічні Рональда Кумана демонстрували найвищу дисципліну у володінні м'ячем, не дозволяючи опоненту нічого вдіяти в атаці.

У другому таймі "помаранчеві" зняли всі питання про переможця, забивши додатково два голи.

Румунія – Нідерланди 0:3 (0:1, 0:2)

Голи: 0:1 – 20 Гакпо, 0:2 – 83 Мален, 0:3 – 90+3 Мален.

Румунія – Ніце, Раціу, Бурке, Дрегушин, Могош (Раковитан, 38), Хаджі (Алібек, 72), Станчу (Олару, 88), Марін, Марін (Чикилдеу, 72), Ман, Дрегуш (Міхеїле, 72).

Нідерланди – Вербрюгген, Думфріс, де Врей, ван Дейк, Аке (ван де Вен, 69), Схаутен (Верман, 69), Рейндерс, Сімонс, Бергвейн (Мален, 46), Гакпо (Вегорст, 84), Депай (Блінд, 90).

Попередження: Марін (67), Думфріс (77), Станчу (81), Мален (90+4).

У чвертьфіналі Нідерланди 6 липня змагатимуться з переможцем у парі Австрія – Туреччина.

Як повідомляв OBOZ.UA, збірна України з футболу в 1-му турі у групі Е сенсаційно та без шансів із рахунком 0:3 програла одному з найслабших учасників чемпіонату Європи – Румунії.

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!