Збірні Казахстану та Словаччини влаштували масову бійку на чемпіонаті світу. Відео

Матч чемпіонату світу з хокею, який з 10 по 24 травня проходить у Чехії, ознаменувався масовою бійкою. Збірні Казахстану та Словаччини вирішили з'ясувати хто з них сильніший не лише у хокеї, а й у боксі.

На 16-й хвилині другого періоду словаки вибігали в контратаку, яку завершував Юрай Слафковський. Шайбу після удару своєю пасткою накрив казахський голкіпер, проте нападник словацької збірної спробував її вибити звідти ключкою, зачепивши при цьому руку воротаря.

За свого партнера зі збірної Казахстану заступився Артем Корольов, поваливши опонента на ворота, та почавши його бити. На допомогу співвітчизникам кинулися словак Томаш Татар та казах Темірлан Гайтаміров, також влаштувавши махач, але вже між собою.

У результаті рефері довелося видалити по два забіяки з кожної збірної, але на рахунку це не позначилося.

Казахстан програв 2:6 та опустився у турнірній таблиці на 6-е місце. Словаччина йде третьою.

Як повідомляв OBOZ.UA, 11 травня збірні Фінляндії та Чехії подарували найнудніший матч стартового дня ЧС-2024. Хокеїсти не порадували вболівальників не лише видовищною грою, а й навіть забитими голами в основний час, завершивши 60 хвилин із незвичайним рахунком у хокеї – 0:0.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!