Жіноча збірна України не змогла вийти до півфіналу чемпіонату Європи з баскетболу 3х3

1,0 т.

Жіноча збірна України з баскетболу 3х3 завершила свої виступи на чемпіонаті Європи. Кристина Філевич, Анжеліка Ляшко, Міріам Уро-Нілі та Тетяна Юркевичус поступилися у чвертьфіналі Іспанії 15:18.

Відео дня

Іспанія, яка є срібним олімпійським призером Парижу-2024 в цьому ж складі, агресивно почала матч в Україною, вручила кілька дальніх кидків і повела 8:2 після перших 2.5 хвилин. Але далі українки вирівняли гру, хоча довгий час не могла підібратись до суперниць в рахунку.

За півтори хвилини до кінця Україна програвала 11:18, але наші дівчата грали до останнього, зумівши скоротити своє відставання до 3 очок і не реалізувавши кілька дальніх, які взагалі могли би до мінімуму скоротити відставання в рахунку.

Таким чином, Україна в чвертьфіналі чемпіонату Європи 3х3 завершує свої виступи, а Іспанія продовжить боротьбу за перемогу в першості.